هدف های ما برای مردم عادی

طراحی سایت املاک

اهدافی که در طراحی سایت املاک برای مردم عادی در نظر گرفته ایم عبارتند از:

۱- سرعت بخشیدن به امر جستجو در خرید، فروش و رهن و اجاره املاک

کاربران بدون اینکه از خانه خود خارج شوند میتوانند با چند کلیک ملک مورد نظر خود را از بین انبوه ملک هایی که در پایگاه داده گذاشته اید دریافت نمایند.

۲- سهل و آسان کردن جستجو و دریافت اطلاعات برای کاربران

کار با سایت بسیار آسان است و کاربر میتواند بدون آگاهی داشتن از مسائل جانبی معاملات و مسکن با خیالی آسوده به گشت و گذار در بین ملک های سایت بپردازد.

۳- کمتر کردن هزینه جستجو

معمولا افراد برای یافتن اطلاعات از چیزی که میخواهند همراه خانواده در خیابان ها سرگردانند. سایت این امکان را به آن ها میدهد بدون خارج شدن از منزل در کمترین زمان موارد ملکی خود را جستجو کنند و از طریق سایت درخواست خود را ثبت نمایند.

۴- بالا بردن ضریب اطمینان و همچنین انتخاب دقیق از طریق امکانات خاص

افراد میتوانند با مقایسه قیمت ها و مشخصات دیگر املاک از بین آنها با دقت ملک خود را انتخاب نمایند. این امکان فقط زمانی صورت میگیرد که افراد لیستی از تمامی املاک های موجود را پیش رو داشته باشند که سایت این امکان را به آن ها میدهد.

۵- بالا بردن قابلیت تصمیم گیری درست در بین کاربران با مقایسه ها

بسیار شده است که شما درخواست چیزی را میکنید ولی پس از مشاهده نوع دیگر آن پشیمان میشوید. این امر در خرید و فروش ملک ممکن است به ضرر افراد تمام شود. سایت این امکان را به مردم میدهد از بین درخواست های خود مقایسه نموده و یکی را که مناسب ترین است انتخاب نمایند. ضمنا مدیریت املاک میتواند همواره آماده مشاوره با افراد باشند.

۶- بالا بردن میزان پیشنهاد ها و درخواست ها برای راحتی انتخاب

ممکن است افراد ملکی برای فروش، اجاره یا … داشته باشند. سایت این امکان را به آن ها میدهد تا از بین انبوه پیشنهاد هایی که برای خرید ملکشان می آید مناسب ترین را انتخاب نمایند.

البته امکاناتی که ما در طراحی برای این اهداف تعبیه کرده ایم بسیار گسترده تر است!

طراحی وب سایت ویژه املاک داران