چگونه کار میکنیم؟

چگونه کار میکنیم؟

مرحله اول1

مرحله اول

گرفتن مشاوره رایگان از نیکا وب در صورت نیاز و انتخاب طرح مورد نظر (طلایی، نقره ای، برنزی) از سوی مشتری.
مرحله دوم2

مرحله دوم

پرداخت حداقل 50 درصد مبلغ اولیه طرح انتخابی توسط مشتری.
مرحله سوم3

مرحله سوم

گرفتن داده ها واطلاعات مورد نیاز وب سایت از مشتری و آغاز پروژه طراحی سایت املاک.
مرحله چهارم4

مرحله چهارم

پرداخت مابقی مبلغ طرح مورد نظر از سوی مشتری پس از اتمام پروژه طراحی وب سایت املاک.

در این بازار راکد، برای فروش و اجاره ملک مشتریانتان دچار مشکل شده اید ؟!

می خواهید به کسب و کار خود رونق ببخشید ؟! تا به حال به داشتن یک سایت برای دفتر املاک خود فکر کرده اید ؟!

سایتهای املاک هر روز بیشتر از دیرز جای خود را در میان کاربران اینترنت باز میکنند. مدتی است که تکنولوژی و مخصوصا پدیده اینترنت در همه ی بخش های زندگی انسانها تاثیر گذاشته است. تقربیاً 35 میلیون نفر از مردم ایران روزانه از اینترنت استفاده میکنند. امروزه اکثر افراد کارهای روزمره خود را نیز درون خانه و از طریق اینترنت انجام میدهند! مثلاً اگر به دنبال ملکی برای اجاره یا فروش و یا خرید هستند به راحتی همه این امور را از طریق اینترنت و با یک جست وجوی آسان پیگیری می کنند! آیا شما هم دوست دارید دفتر املاک خود را 24 ساعت شبانه روز برای مردم باز نگه دارید و مشتری های دور از دسترس را هم مانند آهنربا به خود جذب کنید ؟! نیکا وب قادر است با کمک شما به کسب و کارتان رونق ببخشد. ما برای شما بهترین ها را فراهم می کنیم.

بیشتر بخوانید

همه نیازهای شما را به دقت بررسی میکنیم

نیکا وب همواره در تلاش است تا گلچینی از برترین سایت های املاک را با بهترین کیفیت برای شما آماده کند. ما معتقدیم که همیشه کیفیت بهتر از کمیت است و به همین دلیل همواره می کوشیم تا کار خود را با بهترین کیفیت ممکن به انجام رسانیم. لطف بی دریغ مشتریان ما گویای این ادعاست. پیشرفت و محبوبیت چشم گیر و رو به رشد نیکا وب بر پایه ی ۳ اصل کیفیت بالا، پشتیبانی قوی و احترام به مشتری است و ما به خوبی به قدرت این ۳ اصل در کنار یکدیگر واقفیم و هر روز بیش از پیش تلاش خواهیم کرد تا مهر رضایت شما بر نیکا وب، پر رنگ تر گردد. قطعا ما هیچگاه نمیتوانیم لطف و محبتی که کاربران به ما دارند به طور کامل جبران نماییم اما همواره سعی میکنیم تا با تکیه بر ۳ اصل مذکور، قطره ای از محبت شما را پاسخ دهیم.

بیشتر بخوانید

تیزر تبلیغاتی نیکا وب را ببینید ...

پس از دیدن این فیلم قطعاً به صحت گفته های ما پی می برید. آیا راز موفقیت شغلی خود را میدانید ؟! پیشنهاد می کنیم دیدن این فیلم چند دقیقه ای را از دست ندهید. مشاورین املاک ، مایلیم شما را برای یک تجارت بزرگ و موفقیت همیشگی در امر خرید و فروش ملک آماده کنیم ! پس با ما همراه باشید ... .

چرا مشاورین املاک ما را انتخاب می کنند ؟!

نیکا وب همواره در تلاش است تا گلچینی از برترین سایت های املاک را با بهترین کیفیت برای مشاورین املاک آماده کند. ما معتقدیم که همیشه کیفیت بهتر از کمیت است و به همین دلیل همواره تلاش می کنیم تا کار خود را با بهترین کیفیت ممکن به انجام رسانیم. لطف بی دریغ مشتریان ما گویای این ادعاست.
0

مشتری راضی

0

پروژه در حال انجام

0

پروژه انجام شده

0

سال سابقه درخشان